PDAplanet.sk
Diskusné fórum o mobilných zariadeniach.
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam používateľovZoznam používateľov   Používateľské skupinyPoužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 
 RSS kanálRSS kanál   Textová verziaTextová verzia /pre PDA/ 

Textová verzia PDAplanet.sk

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra PDAplanet.sk -> Oznamy, novinky, pravidlá
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Aké mobilné zariadenie používate na ?ítanie PDAplanet.sk?
Moje PDA dokáže zobrazi? aj štandardnú verziu PDAplanet.sk
50%
 50%  [ 2 ]
Moje PDA dokáže zobrazi? iba textovú verziu PDAplanet.sk
50%
 50%  [ 2 ]
Používam mobil s HTML prehliada?om
0%
 0%  [ 0 ]
Používam mobil s WAP prehliada?om
0%
 0%  [ 0 ]
Nemám žiadne mobilné zariadenie
0%
 0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 4

Autor Správa
admin
Administrátor


Založený: 17.01.2004
Príspevky: 8428

PríspevokZaslal: Pondelok 19. januára 2004 17:36    Predmet: Textová verzia PDAplanet.sk Odpovedať s citátom

Na adrese www.pdaplanet.sk/text nájdete textovú verziu pre PDA a mobilné zariadenia, ktoré nedokážu zobrazi? štandardné webové stránky. Táto verzia je "read only", t. zn. umož?uje prezera? obsah portálu PDAplanet.sk. Neumož?uje však sa na portál prihlási?, zasie?a? príspevky, alebo používa? ?alšie pokro?ilé funcie. Avšak vzh?adom na pamä?ovú nenáro?nos? môžete tieto stránky zobrazi? aj na mobilných telefónoch s priehliada?om HTML. Ke?že pri na?ítaní týchto stránok dochádza k minimálnemu prenosu dát, sú tieto stránky tiež vhodné, ak sa prípájate prostredníctvom GPRS a platíte za prenesené dáta.

Vyjadrite sa v diskusii, ako si poradilo Vaše PDA so stránkami PDAplanet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
vsiii



Založený: 18.01.2004
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: Štvrtok 22. januára 2004 16:06    Predmet: Nokia 9210i Odpovedať s citátom

Vyskusane na nokia komunikatore 9210i. v browseri sa zobrazia standardne stranky pdaplanet.sk bez problemov. najvacsia stranka "spravy v IT" ma 76 kb. cize sa to nacitava celkom rychlo aj pri 9600 GSM pripojeni. textova verzia ide samozrejme tiez a bleskovo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rony



Založený: 25.01.2004
Príspevky: 174
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

PríspevokZaslal: Pondelok 02. februára 2004 19:36    Predmet: Re: Textová verzia PDAplanet.sk Odpovedať s citátom

stranky, ktore musim rolovat dolava a doprava nepovazujem za "dobre" zobrazene napriek tomu, ze su "rovnake" ako na velkom monitore Žmurkajúci

takze moje PDA zobrazi stranku tak ako ju vidis ale zaroven ju zobrazi zle Žmurkajúci

textova verzia je teda riesenim u PHPBB (ktore je v tabulkach a neda sa s tym proste pohnut) Žmurkajúci

btw v textovej verzii by sa v tych prehladoch slusalo, keby tam bol datum a cas posledneho prispevku. Kedze predpokladam textovu verziu ako vhodnu pre AvantGo, neviem ako by sa dali poriesit iba "posledne zmeny", co je pre offlinistov najlepsie riesenie Žmurkajúci
Zrejme jedine tak, ze by mal kazdy offlinista nejaky svoj jedinecny ID kod. Ale tak daleko zrejme PHPBB nie je. Nastastie sa to da ako tak poriesit v RSS.

Mimochodom, ten ex=34 mi nezabral Smutný
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
admin
Administrátor


Založený: 17.01.2004
Príspevky: 8428

PríspevokZaslal: Pondelok 02. februára 2004 20:30    Predmet: Re: Textová verzia PDAplanet.sk Odpovedať s citátom

rony napísal:
stranky, ktore musim rolovat dolava a doprava nepovazujem za "dobre" zobrazene napriek tomu, ze su "rovnake" ako na velkom monitore Žmurkajúci

takze moje PDA zobrazi stranku tak ako ju vidis ale zaroven ju zobrazi zle Žmurkajúci


preto treba pda, ktore dokaze zobrazit stranky nalezato. Žmurkajúci
rony napísal:

textova verzia je teda riesenim u PHPBB (ktore je v tabulkach a neda sa s tym proste pohnut) Žmurkajúci

btw v textovej verzii by sa v tych prehladoch slusalo, keby tam bol datum a cas posledneho prispevku. Kedze predpokladam textovu verziu ako vhodnu pre AvantGo, neviem ako by sa dali poriesit iba "posledne zmeny", co je pre offlinistov najlepsie riesenie Žmurkajúci
Zrejme jedine tak, ze by mal kazdy offlinista nejaky svoj jedinecny ID kod. Ale tak daleko zrejme PHPBB nie je. Nastastie sa to da ako tak poriesit v RSS.


v zalohe je este take riesenie, ze sa urobi specialny textovy template s celou funkcionalitou "velkej verzie". to by sa ale muselo prihlasit viac zaujemcov, ktory to budu pouzivat.
rony napísal:

Mimochodom, ten ex=34 mi nezabral Smutný


ale funguje. skus si kliknut na tento link http://www.pdaplanet.sk/rss.php?ex=34 a uvidis, ze tam nebude ani jedna sprava z fora "IT spravy".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra PDAplanet.sk -> Oznamy, novinky, pravidlá Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre