PDAplanet.sk
Diskusné fórum o mobilných zariadeniach.
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam používateľovZoznam používateľov   Používateľské skupinyPoužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 
 RSS kanálRSS kanál   Textová verziaTextová verzia /pre PDA/ 

Aktualnost dat

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra PDAplanet.sk -> GPS prijíma?e
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jamal



Založený: 29.06.2006
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Štvrtok 29. júna 2006 16:42    Predmet: Aktualnost dat Odpovedať s citátom

Chcel by som sa obratit na ludi, ktori maju skusenosti s GPS. Jedna sa mi hlavne o skusenosti s aktualizaciou informacii o stave ciest a pod. Vsimol som si (hlavne na mapach Slovenska), ze s aktualnostou samotnych "statickych" mapovych dat je to biedne. Na jednom systeme pri sledovani trasy sme dokonca zistili, ze cestujeme cez pole, ktore tam bolo pred piatimi rokmi. Ako je to vsak s aktualnostou "dynamickych" dat? Mam na mysli zrovna nieco ako stav cestneho useku (prejazdnost, havaria, zapcha a pod.). Prichadzaju tieto informacie dostatocne rychlo a su natolko spravne, ze sa mozem na ne plne spolahnut? Kto ma vlastne na starosti distribuciu tychto dat klientom a ako ich ziskava?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra PDAplanet.sk -> GPS prijíma?e Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre