PDAplanet.sk
Diskusné fórum o mobilných zariadeniach.
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam používateľovZoznam používateľov   Používateľské skupinyPoužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 
 RSS kanálRSS kanál   Textová verziaTextová verzia /pre PDA/ 

Zdochnuty iPAQ

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra PDAplanet.sk -> Handheldy HP iPaq
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
prometeus



Založený: 01.03.2006
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Pondelok 19. februára 2007 21:17    Predmet: Zdochnuty iPAQ Odpovedať s citátom

Zdravim vsetky elektronicke bytosti , potrebujem surne pomoc ako nikdy predtym Ve?mi š?astný Mam problem s iPAQom 3970.Mal som na nom windows mobile 2003 a skopiroval som si nan instalacne subory linuxu familiar v0.8.4 pre rady h3900.Po spusteni mi stmavol displej a odvtedy sa mi neda zapat.Ani hard reset nefunguje.Vie niekto ako si do ROM-ky nahram nanovo bootloader.PDA po pripojeni do kolisky nereaguje(win XP napise ze nasiel new hardwer ale neni mozne ho nainstalovat) ani ked je pripojene na nabijacku...Neda sa snim spojit ani cez RS232 (serial port + hyperterminal).Kolega mi vravel ze kedysi na starsich tlaciarnach vymazavali epromky pomocou UV ziarenia moze to pomoct alebo to je hlupost...pls pomooooc Prekvapený
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
prometeus



Založený: 01.03.2006
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Štvrtok 22. februára 2007 10:49    Predmet: link Odpovedať s citátom

http://pda.netuje.cz/

vie mi niekto poradit ci sa to da aj s mojim ipaqom ??? pripadne ci je este neaky iny sposob ako formatnut romku v pda bez toho aby som do neho musel letovat ???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
prometeus



Založený: 01.03.2006
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Nedeľa 25. februára 2007 14:57    Predmet: pinout Odpovedať s citátom

Vie niekto kde zozeniem pinout 22 pinovej koncovky kabla pre ipaq 3970?
je toto ono ?
http://pinouts.ru/PDA/ipaq_22p_pinout.shtml[url][/url]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra PDAplanet.sk -> Handheldy HP iPaq Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre