PDAplanet.sk
Diskusné fórum o mobilných zariadeniach.

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam používateľovZoznam používateľov   Používateľské skupinyPoužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 
 RSS kanálRSS kanál   Textová verziaTextová verzia /pre PDA/ 

Ak by som lokalizoval PDA..

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra PDAplanet.sk -> Aplikácie pre Pocket PC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
rony

Založený: 25.01.2004

PríspevokZaslal: Streda 28. januára 2004 16:07    Predmet: Ak by som lokalizoval PDA.. Odpovedať s citátom

..tak zrejme oželiem iné prostredia. Prvým dôvodom je snaha v lokaliza?nom balíku mi napcha? do stroja aj preložené helpy a aplikácie, ?o nemá zmysel, lebo je to iba ?iasto?ný preklad. Druhá vec je, že v princípe potrebujem fonty a klávesnicu...

?ítajte ?alej...
vsiii

Založený: 18.01.2004

PríspevokZaslal: Streda 28. januára 2004 17:13    Predmet: Sunnysoft InterWrite 8.X Odpovedať s citátom

?o tak Sunnysoft InterWrite 8.X? Ta by nevyhovovala? Žmurkajúci Rozpoznáva ru?ne písané písmo a chodí aj na Axime X5.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rony

Založený: 25.01.2004

PríspevokZaslal: Streda 28. januára 2004 17:22    Predmet: Re: Sunnysoft InterWrite 8.X Odpovedať s citátom

to je ten balik, co mi zaroven preplacne pocestene subory k par aplikaciam a do /windows napcha html subory s prelozenou napovedou??

ee, diky nie. ani platit za to nechcem Žmurkajúci

Problemy Pocket PC s diakritikou dokonale neporiesi:

- ziadna lokalizacia neporiesi IE pre PPC, vzdy bude mrsit diakritiku
- par TTF fontov poriesi spravne zobrazenie diakritiky v aplikaciach
- klavesnica s moznostou vkladat diakritiku je dajme tomu ta Resco, aj ked si myslim, ze by teoreticky mohla byt lacnejsia

Ze je sunnysoft pribalovana k pdackam ju este neaspiruje za bezproblemovy soft, skor si myslim, ze je prilis mohutna, otravna a lepsia by bola lite verzia s riesenim _iba_ TTF fonty a _iba_ dalsia CZ/SK klabosnica. O to ostatne ja _osobne_ nemam zaujem.
vsiii

Založený: 18.01.2004

PríspevokZaslal: Streda 28. januára 2004 17:44    Predmet: Re: Sunnysoft InterWrite 8.X Odpovedať s citátom

kedysi sa predavala aj tzv "mala" lokalizacia - (sw klavesnica, rozpoznavanie pisma, podpora diakritiky) - cize presne to o com hovoris. tu ale nikto nekupoval, tak sa uz teraz predava iba ta velka. Neutrálny
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra PDAplanet.sk -> Aplikácie pre Pocket PC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: