PDAplanet.sk
Diskusné fórum o mobilných zariadeniach.

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam používateľovZoznam používateľov   Používateľské skupinyPoužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 
 RSS kanálRSS kanál   Textová verziaTextová verzia /pre PDA/ 

Garmin

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra PDAplanet.sk -> Aplikácie pre Pocket PC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jude2

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 06. júla 2004 18:08    Predmet: Garmin Odpovedať s citátom

Caute! Moj kamos ma poziadal o radu....ako mam nahrat nieaky soft., mp3s, atd. do jeho Garmin iQue 3600. Poslite mi nieaky link ak na to potrebujem nieaky specialny program, alebo mi proste poradte. A potreboval by do toho este program kde si nahra databazu na mena, adresy, tel. cisla, a podobne. poradte mi prosim....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rony

Založený: 25.01.2004

PríspevokZaslal: Piatok 09. júla 2004 14:16    Predmet: Re: Garmin Odpovedať s citátom

Co to je ten Garmin? kombinacia PDA a GPS?

A co to ma za operacny system nepovedal?

Pre PocketPC je na mraky softu: mp3 prehrava uz od prirody, ma to Windows Media Player ale da sa z inetu stiahnut Winamp pre PocketPC - winampaq sa to vola - pouzivam, je to dobre.

Pre Palm OS neporadim ale tiez je toho na mraky.

Treba si sadnut za inet a hladat. Da sa najst samozrejme aj freeware.

Informacie o tom ,co som nasiel ja pisem na http://spravodaj.madaj.net/ treba si to prejst a vybrat si - ci uz moju stranku alebo ine. Vzdy uvadzam odkazy, takze tak asi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vsiii

Založený: 18.01.2004

PríspevokZaslal: Piatok 09. júla 2004 14:33    Predmet: Re: Garmin Odpovedať s citátom

rony napísal:
Co to je ten Garmin? kombinacia PDA a GPS?

A co to ma za operacny system nepovedal?

Pre PocketPC je na mraky softu: mp3 prehrava uz od prirody, ma to Windows Media Player ale da sa z inetu stiahnut Winamp pre PocketPC - winampaq sa to vola - pouzivam, je to dobre.

Pre Palm OS neporadim ale tiez je toho na mraky.

Treba si sadnut za inet a hladat. Da sa najst samozrejme aj freeware.

Informacie o tom ,co som nasiel ja pisem na http://spravodaj.madaj.net/ treba si to prejst a vybrat si - ci uz moju stranku alebo ine. Vzdy uvadzam odkazy, takze tak asi.

je tam palm os 5.0. je to vyborne PDA, kombinovane s GPS.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra PDAplanet.sk -> Aplikácie pre Pocket PC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: